niedziela, 5 maja 2013

I'm coming....

Kocia poradnia?
Guzik prawda!
Wcale nie macie do czynienia z kocim doktorem, mającym odpowiedzi na nurtujące was pytania, czy też znającym wszystkie przypadłości nękające waszych pupili.

Ten blog powstał dzięki inicjatywie mojego kochanego Kota, który stworzył mi nagłówek do nieistniejącego bloga, żeby to jeszcze jeden nagłówek, powstało ich chyba z tysiąc! Jak tu nie kochać takiego stworka? Anyway, pomyślałam, że skoro mam gotowy nagłówek, to czemu nie spiąć pośladów i nie założyć bloga? Przecież ciągoty do tego miałam od dawna, porostu jestem zbyt leniwa :) No i fakt faktem, że nie wiedziałam o czym pisać, nadal nie wiem. 
Faza wstępna zakłada, że będę pisać o wszystkim co mnie interesuje: o książkach, filmach, muzyce, opowiadaniach, itd. Nie obrażę się jeśli ktoś zaproponuje mi temat kolejnego postu :)

Dlaczego Kocia Poradnia? Dwa powody:
1) ponieważ Kot nierzadko miewa rozterki, w których próbuję służyć dobrą radą (abstrahując od sprawy nagłówka (: )
2)Uwielbiam koty, są takie samowolne i arystokratyczne, często sprawiają wrażenie obojętnych i wyniosłych, ale jak każde stworzenie potrzebują czułości i same się o nią dopominają... no i ważny szczegół- totalne z nich dzikusy (albo lenie) :D 

Coś o mnie...
Co mogę o sobie powiedzieć? Mam ciężki charakter. Jestem raczej typem samotnika, który 'uzależnia się' od niektórych osób, lubię przebywać w samotności, ale nie mogłabym wytrzymać długo  z dala od tłumu. Grono moich przyjaciół liczy sobie kilka niesamowitych (debili) osób.
Mam mase dziwnych nawyków i powiedzeń, a także nietypowy tok rozumowania, choć to pewnie skutek czytania książek i oglądania filmów akcji. Prawdopodobnie jestem też 'spaczona' przez moich braci.
Uwielbiam czytać książki oraz blogi z opowiadaniami (najczęściej fanfici), jeśli coś jest naprawdę dobrze napisane to jestem w stanie pochłonąć to w jeden dzień. Też tak macie? Głupie pytanie...
Jeśli ktoś pisze opowiadanie i udostępnia je na jakimś blogu, to nie krępować się i zostawić link w komentarzu, postaram się odwiedzić bloga i przeczytać oraz zostawić jakiś komentarz :)
A skoro już jesteśmy przy tym temacie, to tu macie bloga naszego przewspaniałego Kota, dzięki któremu powstał ten blog---->  KOT IS COMING

To wszystko jak na pierwszy strzał, także ten... Do kolejnego napisania! Trzymajcie kciuki!
                                                   
                                                                                                                                                              ~K

3 komentarze:

 1. helloo ! Uwielbiam koty swoją drogą więc Twój adres jest bajeczny wręcz, bo nawet podrzucił mi myśl na one shota, lub opowiadanie! :D Dziękuje, za przemiły komentarz nie wiem, może chcesz być informowana o rozdziałach? Możesz odpisać mi na tt jeśli masz @Reniferowa_ lub na gg 36558529 ! :)
  Co do Ciebie to z niecierpliwością czekam na coś nowego lubisz tak jak ja czytać książki, oglądać filmy więc pewnie będę tutaj często zaglądać! :)xx

  OdpowiedzUsuń
 2. Cze, Misiu!

  Nominowałam Cię do Liebster Award, ciesz mordkę ;3

  1. Co najbardziej lubisz w blogowaniu?
  2. Jaka jest Twoja ulubiona książka?
  3. Jaka piosenka jest ostatnio Twoją ulubioną?
  4. Jakiego utworu nie wyrzuciłabyś nigdy ze swojej playlisty?
  5. Co jest wg. Ciebie najgorszym "grzechem", przewinieniem?
  6. Na jakim filmie ostatnio byłaś w kinie?
  7. Jakiego kosmetyku najczęściej używasz?
  8. Kiedy i co zrobiłaś ostatnio po raz pierwszy?
  9. Co robisz w wolnym czasie?
  10. Jaka była ostatnia kupiona przez Ciebie rzecz?
  11. Jaka była Twoja reakcja na nominację? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No czeeeeeeeeeee, Zdzisiu :D
   Cieszę mordkę taaaaaaaaaaak bardzo, zobacz, aż dostałam sczękoskrętu :D A przecież to trik na wyjątkowe okazje :p

   Usuń